in Turgutlu 6 yaşında

in Turgutlu Dergisinin 71.sayısı çıktı. Turgutlu’nun ilk ve tek magazin dergisi olan in Turgutlu Dergisinin 71.sayısı yine zengin içeriğiyle sizlerle buluştu.

in Turgutlu, Turgutlu cemiyet hayatının nabzını tutmaya devam ediyor. Sizin için hazırlanan in Turgutlu dergisini yine keyifle okuyacaksınız.

in Turgutlu Dergisi yine dopdolu ve yine dergimizin içinde kendinizden bir şeyler bulacaksınız, in Turgutlu Dergisini büyük keyifle okuyacaksınız. in Turgutlu dergisi modadan magazine, cemiyet hayatından sağlık köşesine kadar sizlerin zevkle takip edeceği içeriğiyle karşınızda yer alıyor. in Turgutlu Dergisi siz değerli okuyucularımızın destekleriyle günden güne büyümeye devam ediyor. Teşekkürler Turgutlu…

inTurgutlu Dergisi 6 Yaşında

inTurgutlu Dergisinin 71.sayısı çıktı. Turgutlu’nun ilk ve tek magazin dergisi inTurgutlu Dergisinin 71.sayısı yine zengin içeriğiyle sizlerle buluştu. 6 yılı geride bırakan ve 71. sayısına ulaşan inTurgutlu dergisi kentin en prestijli basın yayın organları arasında ilk sırada yer aldı.

Turgutlu’nun Dergisi inTurgutlu modadan magazine, cemiyet hayatından sağlık köşesine çok farklı konularda içerikler oluşturarak her sayısı merakla beklenen bir dergiye dönüştü. Birbirinden değerli, alanlarında uzman köşe yazarları ile Turgutlu’nun marka değerinin artmasında önemli rol oynadı.

Geride kalan 6 Yıl içerisinde on binlerce dergiyi Turgutlulular ile buluşturmanın onurunu yaşan inTurgutlu her geçen gün kendisini yenileyerek daha geniş kitlelere hitap etmeye başladı.

inTurgutlu Dergisi siz değerli okuyucularımızın destekleriyle günden güne büyümeye devam ediyor. inTurgutlu’nun takip edilen, bir sonraki sayısı merakla beklenen bir dergiye dönüşmesinde çok büyük emeği olan siz değerli takipçilerimize dergimizi geliştirmek ve zengin içerikler sunmak en doğru teşekkür etme şekli olacaktır.Teşekkürler Turgutlu…

inTurgutlu Ekibi

  • Altay Mahallesi Tütüncüler Sokak No: 20
  • Turgutlu / Manisa
  • Tel : +90 532 494 77 59
  • Tel : +90 236 312 09 10
  • E-Mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • E-Mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

FOTOĞRAF

Üst