Prestijli yapılara Oğuz Atahan imzası

2012 yılında ROAS ve ATA DAN markalarıyla faaliyetlerine başlayan firma, ROAS ile proje, 3d, tasarım ve animasyon konularında uzmanlaşmış, ATA DAN ile de çok çeşitli yapı malzemelerin satışını ve tasarladığı projelerin hayata geçmesi için gereken tüm uygulamaları uzman ekibiyle gerçekleştiriyor.

Alışılmışın dışındaki tasarımları ve oluşturduğu konseptler ile marka ve projelere değer katan ROAS, başta Turgutlu olmak üzere tüm Ege bölgesinde ATA DAN markasıyla 5 yıl içinde onlarca konut, ticari ve sosyal alan uygulamasına imza attı.

Turgutlu’ dan Dünya’ ya ROAS

Firma şu ana kadar İngiltere’ de konut, Kanada’ da lise, İsveç’ te otel ve Libya’ da havaalanı tasarladı. Bu tasarımlardan, Turgutlu ve İzmir’ deki birkaç projesinden bazıları İtalya, Portekiz, Japonya gibi ülkelerin forum, dergi ve internet gazeteleri gibi mecralarda yayınlandı.

ROAS tasarımları hakkında bilgi veren Oğuz Atahan Sakarya: “Kimi iç mekan tasarımlarımız yurt dışındaki dergilerde örnek gösterilerek, okurlarına tavsiye niteliğindeki yazılar yazdı. Hatta Ekrem Gürel Bey’ in evini dekore ederken tasarladığımız bir şömineli TV ünitesi Homify Portekiz dergisinde tasarım ödülü aldı. “ dedi.

Sakarya sözlerini şu şekilde sürdürdü. “ Tasarım ve 3d Proje aşaması çok önemli. Projeyi doğru anlamak, kişilerin taleplerini iyi değerlendirmek gerekiyor. Malzeme dokuları ve renkler de doğru seçildiği zaman proje zaten farkını hissettiriyor. 3d projede kumaş, mobilya tavan aklınıza ne geliyorsa tüm detayları çözümledikten sonra elimizde bitmiş bir yol haritası elde ediyoruz. Daha sonra geriye sadece projeyi doğru programlamayla uygulamak kalıyor. “ şeklinde konuştu.

 

  • Altay Mahallesi Tütüncüler Sokak No: 20
  • Turgutlu / Manisa
  • Tel : +90 532 494 77 59
  • Tel : +90 236 312 09 10
  • E-Mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • E-Mail : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

FOTOĞRAF

Üst